Zamknij
REKLAMA

Kolejni kierowcy na podwójnym gazie. Czy kara ich czegoś nauczy?

12:48, 08.10.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Czy kary nauczą kierowców, aby nie wsiadać pod wpływem alkoholu?/foto sytuacyjne:Dariusz Wawrzyniak

Kolejni kierowcy na podwójnym gazie na terenie powiatu międzychodzkiego. Na szczęście nie zdążyli zrobić nikomu krzywdy.

Należą się słowa pochwały mieszkańcom Sierakowa. Wczoraj (7 października ) na ulicy Wronieckiej mieszkańcy Sierakowa uniemożliwili pijanemu mężczyźnie kontynuowanie jazdy. Widzieli wcześnie jak podjeżdża pod ośrodek zdrowia i popija alkohol. Świadkowie powiadomili policjantów. Po ich przybyciu, 30 letni Ivan C. został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkotestem wykazało 1,52 promila alkoholu w organizmie.

Natomiast w miejscowowści Krzyżkówko pijany kierowca samochodu osobowego wjechał w ogrodzenie posesji. Badanie wykazało 2,14 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Obu mężczyzn czeka rozprawa sądowa, grzywna minimum 5 tysięcy złotych, zatrzymanie prawa jazdy oraz perspektywa dwóch lat więzienia. Apelujemy o rozsądek i nie wsiadanie za kółko na podwójnym gazie - informuje oficer prasowy międzychodzkiej policji Przemysław Araszkiewicz

W obu przypadkach na szczęście pijani kierowcy nie zdążyli nikogo skrzywdzić. Ważne jest także to, że coraz częściej świadkowie reagują na tych bezpmyślnych kierowców próbujących jechać pod wpływem alkoholu.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone