Zamknij
REKLAMA

Do zakupu części samochodowych zaprasza TEMA

09:22, 17.05.2020 | materiał partnera
Skomentuj TEMA zaprasza do swojego sklepu w Międzychodzie na ul. Sikorskiego/foto: TEMA
REKLAMA

Odmrażanie gospodarki powiatu międzychodzkiego trwa. Dzisiaj prezentuje swoją ofertę firma TEMA, która zaprasza do swojego sklepu motoryzacyjnego w Międzychodzie na ul. Sikorskiego. Więcej na temat bezpłatnej prezentacji firmy przeczytajcie TUTAJ

TEMA Sp. z o. o. specjalizuje się w dystrybucji nowych części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych (alternatory, akumulatory, oleje itp.) oraz sprzedażą opon i wyposażenia warsztatowego a także akcesoriów samochodowych.

Swoim działaniem obejmujemy obszar województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego, a główna siedziba firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki sprawnej logistyce wspartej zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi zapewniamy naszym odbiorcom szybką i wygodną dostawę zamówionego towaru.

Sklep TEMA na ul. Sikorskiego /foto: TEMA

W Międzychodzie punkt obsługi bezpośredniej otworzyliśmy w kwietniu 2018 roku i od tamtego dnia stale doskonalimy naszą ofertę spełniając oczekiwania Klientów. Naszym celem jest kompleksowa obsługa Klienta zaczynając od zrozumienia jego potrzeb, dopasowanie do nich produktów aż po uzupełnienie koszyka o niezbędne artykuły tak, aby Klient miał poczucie udanych zakupów i mógł cieszyć się samochodem. Nie boimy się nietypowych zleceń i niejednokrotnie realizowaliśmy specjalne zamówienia skrojone na miarę.

Do dyspozycji Klientów oddaliśmy zaawansowany e-katalog wyszukiwania i zamawiania części online, w którym można posługiwać się numerem VIN pojazdu oraz fabrycznymi grafikami, aby celnie zidentyfikować pojazd i dopasować potrzebne części. Zarejestrowany Klient widzi w nim ceny i stany w poszczególnych filiach, a także w magazynach regionalnych, z których dwa razy dziennie towar transportowany jest do Międzychodu.
Poniżej przydatne linki:
https://sklep.tema.gorzow.pl/
https://www.facebook.com/Tema.Gorzow/
https://www.youtube.com/channel/UC7g65KhYO4jWERUWiszedOA
https://www.instagram.com/tema_centrum_motoryzacyjne/

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA