Zamknij
REKLAMA

Z myślą o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny.Z myślą o życiu

19:54, 10.08.2019 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Grupa otwarta w Generali to jedna z możliwości zadbania o sienie i rodzinę.

Życie potrafi zaskakiwać niestety także negatywnie. Dlatego też coraz więcej osób rozumie więc, że trzeba mieć zabezpieczenie na wypadek różnych zdarzeń losowych. Jeszcze do niedawna wiele osób bardziej dbało o samochód niż o siebie i rodzinę. To się zmienia. Co prawda nadal jest wiele osób, które potrafią wydać kilkaset złotych na ubezpieczenie Auto Casco zapominając o swoim bezpieczeństwie. Wzrasta jednak świadomość i zaczynamy chronić siebie oraz rodzinę. Wymagania są różne. Dlatego też ważne jest, aby porozmawiać na ten temat z doradcą ubezpieczeniowym, który będzie mógł zaproponować odpowiednią ochronę w oparciu o oferty wielu firm ubezpieczeniowych. 
Firmy ubezpieczeniowe starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jednym z takich produktów jest „Z myślą o życiu Plus” przygotowany przez firmę GENERALI.  Produkt ten daje dużo możliwości wyboru:
• Możliwość wyboru wysokiej sumy ubezpieczenia na ryzyko śmierci.
• Możliwość wyboru wariantu w ramach, którego wypłacane jest świadczenie w razie wystąpienia jednej z 40 poważnych chorób, w tym: nowotworu, zawału serca, udaru, stwardnienia rozsianego, przeszczepu narządów i wielu innych.
• Możliwość wyboru wariantu w ramach, którego otrzymuje się świadczenie także w przypadku urazu niepowodującego trwałego uszczerbki na zdrowiu: złamania, zwichnięcia lub skręcenia, które nie pozostawi trwałych następstw zdrowotnych.
• Można ubezpieczyć również życie i zdrowie współmałżonka, partnera lub dziecka.
• Świadczenie za pobyt w szpitalu już od pierwszego dnia.
• Wypłacane jest świadczenie z okazji urodzenia dziecka a także w przypadku śmierci rodziców lub teściów.
• Możliwość wyboru wariantu z dostępem do szerokiego zakresu usług Assistance pomocnych m. in. w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
Umowę ubezpieczenia może zawrzeć osoba w wieku od 15 do 80 lat i ochrona trwa dożywotnio. Ochroną w standardzie, czyli bez zwyżki składki ochroną objęty może zostać m.in. strażak, policjant, ratownik medyczny, pracownik tartaku czy stolarz. Sama polisa jest bardzo elastyczna i można dopasować ją do swoich potrzeb. Minimalna składka dla singla to 32 zł. 
Ochrona „Generali, z myślą o życiu PLUS” jest jedną z możliwości ochrony życia i zdrowia. Dlatego też osoby zainteresowane dopasowaniem polisy do faktycznych potrzeb zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501 485 554. Doradca przyjedzie w umówione miejsce, wspólnie przeanalizujecie potrzeby i pomoże wybrać odpowiednią polisę. 

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone