Zamknij
REKLAMA

Firma ABC Czepczyński nominowana do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

20:41, 23.09.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Spotkanie Kapituły Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP/foto: prezydent.pl/Krzysztof Sitkowski/KPRP

Kapituła XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP ogłosiła listę 21 przedsiębiorstw nominowanych do nagrody. Uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie statuetek przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę odbędzie się 7 października 2019 r., podczas „Kongresu 590” w Jasionce k. Rzeszowa.
Nagroda Gospodarcza przyznawana jest corocznie przez Głowę Państwa. To szczególne wyróżnienie dla firm, które wnoszą znaczący wkład w rozwój polskiej gospodarki, budując jednocześnie pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej.
Kapituła pod przewodnictwem profesora Krzysztofa Opolskiego nominowała do nagrody 21 firm w różnych kategoriach. Jako Firma Rodzinna jest zgłoszona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu międzychodzka firma ABC-Czepczyński Sp. z o. o. sp. k. 

ABC-Czepczyński to firma rodzinna założona w 1997 roku, która świadczy usługi spedycji krajowej i międzynarodowej. Jej siedziba znajduje się w Międzychodzie (województwo wielkopolskie). Firma obsługuje ładunki całopojazdowe oraz drobnicowe w relacjach pomiędzy wszystkimi krajami Unii Europejskiej. W 2016 roku utworzono dział rozwoju oraz dedykowany system TMS dotyczący zarządzania i optymalizacji kosztów transportu. Do niewątpliwych sukcesów spółki należy zwiększenie obrotów o ponad 100% w perspektywie ostatnich 3 lat wraz z poprawą rentowności. Firma zatrudnia obecnie 150 osób - czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie prezydent.pl 

Jest to bezsprzecznie wielkie wyróżnienie dla Firmy i Państwa Czepczyńskich. Gratulujmy!

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone