Zamknij

Wysoka wygrana w ostatnim meczu sezonu AP Warta Girls Międzychód

22:00, 17.06.2019 K.S/M.R. Aktualizacja: 23:56, 17.06.2019
Skomentuj Zawodniczki AP Warta Girls z trenerem Mariuszem Ratajczakiem Zawodniczki AP Warta Girls z trenerem Mariuszem Ratajczakiem

Zawodniczki Akademii Piłkarskiej Warta Girls kończą sezon wysokim zwycięstwem. Na wyjeździe pokonują Zjednoczonych Kaczory 8:2

Poniedziałek 17 czerwca okazał się szczęśliwy dla zawodniczek międzychodzkiej Akademii Piłkarskiej Warta Girls. Na ostatni mecz wybrały się do Kaczor i  w ostatnim meczu ligowym w Kaczorach z miejscowymi Zjednoczonymi wygraly wysoko aż 8-2(7-1). Dzięki temu międzychodzianki kończą rozgrywki na 3 miejscu w Wielkoplskiej Lidze Kobiet, czyli w nieoficjalnej IV lidze kobiet.

W meczu trzykrotnie trafiały do siatki Zjednoczonych Daria Makówka i Alicja Czapranska. Natomiast raz do siatki trafiła Adrianna Skrzypczak, dla której był to jednocześnie pierwszy gol w meczach ligowych. Jednego gola międzychodzinaki dostały w prezencie po tzw."samobóju". Pierwsza połowa była wyraźnie pod dyktando naszego zespołu, o czym świadczy wynik 7:1. Druga połowa była już nieco bardziej wyrównana, chociaż i w niej nie brakowało okazji bramkowych,a wygrana mogła być wyższa.
Warta Girls grała w składzie: Helak, Walkowiak, Chmielewska, Matuszek, Czarnecka, J.Kurzyńska, Czapranska, Makówka, Skrzypczak oraz na zmianę wchodziły N.Kurzyńska i Zamożniewicz.
Dodać trzeba, że zespół musiał sobie radzić bez nominalnej bramkarki ,ale godnie w bramce naszej zaprezentowała się Natalia Helak, jedna z liderek defensywy naszego zespołu. Mimo braków kadrowych nasz zespół zasłużył na wygraną