Zamknij
REKLAMA

Silne ręce dla Karoliny. Na turnieju w Muchocinie zebrano 3030 zł

18:31, 10.11.2019 | Waldemar Podolski
Skomentuj
REKLAMA

UKS Wilki Międzychód zawsze są otwarci na pomoc innym. Dlatego też nie pozostali obojętni na potrzeby Karoliny Kwiecińskiej, która jest bardzo chora. Waldemra Podolski razem z Wilkami zorganizował więc turniej, w którym mogły wziąć udział także osoby, które na codzień nie trenują .

W sobotę 9 listopada odbył się zorganizowany przez UKS Wilki Międzychód Charytatywny Turniej „Silne ręce dla Karoliny”. Kochający ten sport przybyli do Muchocina koło Międzychodu wesprzeć Karolinę w walce z chorobą. Jak zawsze Wilki mogły liczyć na przyjaciół ze świata armwrestlingu, którzy dotarli z Choszczna, Sulechowa, Golina, Pleszewa, Środy Wlkp., Ostrowa Wlkp., Kościana, Wolsztyna, Świebodzina, Swarzędza, Mnich i oczywiście z Międzychodu. Dzięki nim oraz kibicom zebrano kwotę 3030 zł. Oczywiście organizacja turnieju była możliwa dzięki wsparciu wielu osób i firm. Dlatego też organizatorzy dziękują za ufundowanie pucharów Piekarni Ziomek, Dawidowi Szymanowskiemu, Łukaszowi Świątek, Maciejowi Budych, Waldemarowi Podolskiemu, Łukaszowi Rachowka. Poczęstunek przygotowały panie z Drużyny Karoliny. Podarunki ufundował także Dariusz Wawrzyniak oraz zastępca burmistrza Rafał Ciszewicz.

Jestem dumny z naszego sportu, bo ta nieliczna grupa zawodników pokazała wielkie serce i wolę walki a to buduje mnie jako organizatora. Oczywiście najważniejsza była Karolina, bo to dla niej wszystko zrobiliśmy. … zrobiliśmy, bo samemu nic bym nie zrobił. Dziękuję żonie Elżbiecie i Wiesiowi Rzannemu za pomoc w prowadzeniu zawodów a kolegom z klubu za pomoc w organizacji. Wszyscy JESTEŚMY WIELCY - podsumowuje turniej organizator Waldemar Podolski

Turniej to przede wszyskim wspólne wpieranie Karoliny, zabawa, ale oczywiście były też nagrody. Wyniki Charytatywnego turnieju armwrestlingu „Silne ręce dla Karoliny”:
Kat. Open kobiet
1.Szeliga Estera
2. Słomka Wiktoria.
3. Podolska Anna
Kat. Amator 70 kg
1. Witkowski Krzysztof
2. Piotrowski Sebastian
3. Raczyński Włodek
Kat. Amator 90 kg
1. Piątek Arnold
2. Zymny Kamil
3. Lorenc Ariel
Kat. Amator +90 kg
1. Woźniczak Krzysztof 
2. Grudziński Marcin
3. Jóźwiak Tomek
Kat. 70 kg
1. Łapa Dawid
2. Weterle Patryk
3. Kwolik Szymon
Kat. 80kg
1. Myśliński Maciej
2. Frąckowiak Mateusz
3. Didenko Włodek
Kat. 100kg
1. Domagala Mateusz
2. Kłys Krzysztof
3. Świątek Łukasz
Kat. +100kg
1. Hertmanowski Mirosław
2. Brzezina Robert
3. Słomka Daniel
Kat. OPEN lewa
1. Hertmanowski Mirosław
2. Świątek Łukasz
3. Słomka Daniel
Zawodnicy i kibice świetnie się bawili. A najważniejsze, że jest dodatkowe wsparcie dla Karoliny. Nie tylko finansowe. Jeżeli ktoś chce jeszcze pomóc Karolinie może to zrobić TUTAJ. Każda złotówka się liczy!

(Waldemar Podolski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA