Zamknij
REKLAMA

Wolontariusze Widzialnej Ręki odwiedzili Solenizantkę

16:55, 10.01.2021 | Dariusz Wawrzyniak
Skomentuj
REKLAMA

Widzialna Ręka w powiecie międzychodzkim działa cały czas. Wśród osób, którym pomagają wolontariusze jest Pani Alicja Dzrzewiecka, która skończyła 70 lat.

Wolontariusze Widzialnej Ręki od początku pandemii pomagają różnym osobom na terenie powiatu międzychodzkiego. Najczęściej pomoc polegała i polega na pomocy, której potrzebują osoby objęte kwarantanną. Jednak często jest to pomoc skierowana do osób, które mają problemy z poruszaniem się czy osobom samotnym. 

Wśród osób, które potrzebują pomocy jest też mieszkanka Międzychodu Alicja Drzewiecka. Od prawie roku odwiedza ją Marcin Handzel. A w sobotę 9 stycznia razem z Marcinem Handzel z odwiedzinami wybrali się do niej także wolontariusze Maciej Pieczek i Dariusz Wawrzyniak. Okazją były urodziny. Alicja Drzewiecka skończyła bowiem 70 lat. Była więc okazja do prezentów i serdecznych życzeń.

Koronawirus jest już z nami na co dzień. I nadal na co dzień wolontariusze Widzialnej Ręki działają i pomagają. Jeżeli ktoś potrzebuje ich pomocy może kontaktować się z Dariuszem Wawrzyniakiem ( tel. 667434310 ) lub Barbarą Cemborowską ( tel.723013723 )

(Dariusz Wawrzyniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA