Zamknij

Rzemieślnik

Nr oferty: StPr/19/0282Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Św. Jana Pawła II 6b, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wg stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Absolwent edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Międzychodzie
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Św. Jana Pawła II 6b, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolsk
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Krzyżaniak
    Numer telefonu: 95-748-36-48
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, skierowanie pup
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    - sprzedaż towaru, - wykładanie towaru, - obsługa kasy, - bindowanie dokumentów, - laminowanie dokumentów.
    StPr/19/0293
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 100 PLN

    wg stanowiska
    StPr/19/0289
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 800 PLN

    StPr/19/0290

    - sprzedaż towarów, - obsługa nabywców, - przyjmowanie towarów do magazynu, - wydawanie towarów z magazynu.
    StPr/19/0284
    data rozpoczęcia pracy od 06.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    StPr/19/0282
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2019
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN