Zamknij
REKLAMA

Przedstawiamy listę kandydatów do Sejmu z okręgu nr 38

13:00, 27.08.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Z okręgu nr 38 do Sejmu dostanie się 9 kandydatów/foto:Kpalion

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w Polsce w niedzielę, 13 października. Lokale wyborcze zostaną otwarte o godz. 7.00 , a głosowanie potrwa do godz. 21.00 W wyborach zostanie wybranych 460 posłów i 100 senatorów z 41 okręgów wyborczych.

Powiat międzychodzki znalazł się w okręgu nr 38. Do Sejmu dostanie się 9 posłów z tego okręgu. Z okręgu obejmującego Piłę oraz powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski o mandat posła ubiegają się kandydaci z 5 komitetów wyborczych:

  • Komitet Koalicja Obywatelska PO .N Zieloni
  • Konfederacja Wolność i Niepodległość
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Prawo i Sprawiedliwość
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej.

A oto kandydaci w poszczególnch komitetach

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. JANYSKA Maria Małgorzata
  2. RUTNICKI Jakub Adam
  3. KAMIŃSKA-LECH Iwona Maria
  4. AJCHLER Zbigniew Czesław
  5. MUNYAMA Kilion Munzele
  6. SZOPIŃSKI Henryk Marian
  7. TUŁODZIECKA-ADAMS Dorota Ewa
  8. MROZKOWIAK Janusz
  9. URYZAJ Karolina
  10. POSZWA Krzysztof
  11. WRÓBLEWSKI Artur Łukas
  12. WOJCIECHOWSKI Tomasz Marek
  13. NOWAKOWSKA Lidia
  14. DOLECKI Arkadiusz Jerzy
  15. SROKA Magdalena
  16. KOWALSKA Agnieszka Małgorzata
  17. JEWSZEL-CHABERSKA Maria Małgorzata
  18. LIPSKI Rafał Maciej

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. URBAŃSKI Adam
  2. MOEGLICH Jerzy Józef
  3. STEMPNIAK Patrycja Martyna
  4. JĘDRYCH Małgorzata
  5. OSTASZEWSKA Agata Jadwiga
  6. MUSIAŁ Radosław
  7. WIATR Justyna Tamara
  8. MAHSEL Marcin Marian
  9. KOS Radosław
  10. DOMAGAŁA Weronika
  11. WŁUDARCZAK Daniel
  12. FELDMANN Adam

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. CZARNECKI Krzysztof Władysław
  2. KUBIAK Marta Ryszarda
  3. PIECHOWIAK Grzegorz
  4. PORZUCEK Marcin Bartosz
  5. ZIELIŃSKI Michał Witold
  6. BANAŚ Dorota
  7. FLEMING Bogdan Włodzimierz
  8. NIJAKA Danuta Maria
  9. JANKOWSKA Maja Małgorzata
  10. FELCYN Józef
  11. MILER Maria Lidia
  12. KASPRZAK Robert Piotr
  13. OKPISZ Andrzej Janusz
  14. PRĘTKOWSKI Rafał
  15. PIETRUCZUK Wiesław
  16. MUZYKA Emilia
  17. KARDASZ Maria Joanna
  18. BŁASZCZYK Krzysztof Jakub

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. PASZYK Krzysztof Michał
  2. PARDA Błażej Łukasz
  3. TETERUS Tadeusz Krzysztof
  4. MACIEJEWSKI Radosław Zygmunt
  5. KRANC Tomasz Bronisław
  6. PISZCZEK Marcin
  7. LINKIEWICZ-MENDEL Agnieszka
  8. KWAŚNIEWICZ Józef Kazimierz
  9. KORPIK Joanna
  10. HERMASZCZUK Julian Marian
  11. LUBIŃSKA Jolanta Jadwiga
  12. BEJMA Małgorzata Anna
  13. NAWROT Lucyna Hanna
  14. KRÓL Sławomira Jadwiga
  15. SZTYCH Daniel
  16. GALAS Maria Teresa
  17. ŁANOSZKA Radosław Paweł
  18. GÓRNY Bartłomiej Wojciech

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. STANDERSKI Dariusz Marian
  2. AJCHLER Romuald Kazimierz
  3. BOCIAN Kamil Bartosz
  4. GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena
  5. JÓZEFOWSKA Katarzyna
  6. WILK-BARAN Anna Elżbieta
  7. FLIEGER Jacek Tadeusz
  8. SMYKOWSKA Karolina
  9. ŚLIWAK Stanisław Tomasz
  10. BIRULA Paulina
  11. MELIŃSKI Andrzej
  12. MINGE Natalia Ewa
  13. KAPLANSKYY Maksym
  14. BUŚKO Patrycja Monika
  15. BILON Marta Grażyna
  16. MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł
  17. MAŃKOWSKI Hanna
  18. CUKIER Adam Roman
(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone