Zamknij
REKLAMA

W TVP Poznań wystartował z nowym program - Teleskop z powiatów

18:46, 01.02.2021 | K.S
Skomentuj Teleskop z powiatów to nowy program informacyjny TVP3 Poznań /foto: TVP3
REKLAMA

W TVP3 Poznań wystartował nowy program. Od dzisiaj ( 1 lutego ) na antenie zagościł "Teleskop z powiatów". Będzie emitowany codziennie z informacjami nie tylko ze stolicy województwa, ale z całej Wielkopolski. Redakcja Wieści międzychodzkich otrzymała propozycję współpracy.

Teleskop to telewizyjny program informacyjny regionalnego oddziału TVP3 Poznań, który jest emitowany od 1975 roku. Obecnie ukazuje się 5 razy na dobę w ramach regionalnego pasma TVP3. Teraz TVP3 Poznań postanowił rozszerzyć swoja ofertę. Powstał pomysł wydawania nowego, codziennego programu pod nazwą "Teleskop z powiatów". Program emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 14:30 i 17:30, a w weekendy o godz. 17:30. W "Teleskopie z powiatów" znajdą się materiały filmowe przygotowywane przez dziennikarzy lokalnych mediów z całej Wielkopolski.

Propozycję współpracy z nowym programem otrzymała redakcja Wieści międzychodzkich.

Nie ukrywam, że ta informacja nas zaskoczyła. Wprawdzie współpracujemy z jedną ze stacji ogólnopolskich, ale propozycja TVP jest dla nas miłą niespodziankę. Dzięki temu to co się dzieje w powiecie międzychodzkim będzie dostępne szerszemu gronu widzów – mówi Krzysztof Suszka, wydawca portalu wieścimiedzychodzkie.pl

Redakcja Wieści międzychodzkich przygotowuje się już do pierwszych relacji. I czekamy na sygnały od mieszkańców na tematy, które zaprezentujemy w "Teleskopie z powiatów"

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GrzegorzGrzegorz

1 0

To prezent od Pana Obajtka? 14:43, 05.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%