Zamknij
REKLAMA

Od rana wznowiono poszukiwania Jacka D. Przyjedzie także sonar

10:24, 25.09.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Międzychodzka policję ws[pierają Oddziały Prewencji z Poznania/foto:KPP Międzychód
REKLAMA

Dzisiaj ( 25 września ) wznowiono poszukiwania mieszkańca Kaplina Jaca D. podejrzewanego o podpalenie. Jest on poszukiwany od poniedziałku.

Jacek D. jest poszukiwany od poniedziałkowej nocy, kiedy to spowodował pożar w korytarzu budynku, w którym mieszkał. W sprawie Prokurtaura Rejonowa w Szamotułach wszczęła śledztwo z art. 163 § 1. Kto sprowadza zdarzenie, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach, mające postać pożaru. 

Dzisiaj od godz. 9.00 Jacka D. w okolicach Kaplina szuka 25 funkcjonariuszy, w tym 4 z psami. Natomiast o godz. 11.00 ma dojechać także wyposażony w sonar specjalistyczny zespół z poznańskiej straży pożarnej. Będą oni przeszukiwać dno jez. Młyńskiego i Duży Szeken.

Poszukiwany Jacek D./foto: KPP Międzychód

Międzychodzka policja zwraca się też z prośbą do mieszkańców. 

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie pod numerem telefonu 95 748 211 lub 519 064 738 - infomuje ofcer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie

[ZT]723[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Międzychód Międzychód

0 0

A nie można dodać wyraźnego zdjęcia tu w ogóle nie widać jak ten człowiek wygląda... Wszystko zamazane 11:05, 25.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA