Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany o usiłowanie zabójstwa Jacek D. zatrzymany przez międzychodzkich policjantów

18:44, 17.10.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Od rana trwały dalsze poszukiwania Jacka D./foto:Dariusz Wawrzyniak

Trwające od 23 września poszukiwania Jacka D. zostały zakończone. Dzisiaj ( 17 października ) w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie zatrzymali go w rejonie jez. Piaskowego. 

Przypomnijmy, że od poniedziałku 23 września międzychodzka policja wspierana Oddziałami Prewencji KWP w Poznaniu szukała Jacka D. Był on podejrzewany o spowodowanie w Kaplinie pożaru w klatce schodowej budynku, w którym mieszkał a także podpalenie dwóch samochodów stojących na podwórku. Ostatecznie Prokuratura Rejonowa w Szamotułach zmieniła kwalifikację prawną czynu i wszczęła śledztwo o usiłowanie zabójstwa. 

Dzisiaj od rana okolice Kaplina były ponownie przeczesywane przez 130 funkcjonariuszy Policji oraz straży leśnej. Ostatecznie w godzinach popołudniowych Jacek D. został zatrzymany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie.

Otrzymaliśmy informację, że w lesie w okolicach jeziora Piaskowego leży przykryty folią jakiś mężczyzna. Natychmiast udali się tam nasi funkcjonariusze, którzy potwierdzili tą informację. Okazało się, że jest to poszukiwany Jacek D. - informuje Przemysław Araszkiewicz z międzychodzkiej policji.

Zatrzymanego Jacka D. przewieziono do szpitala na badania i następnie zostaną podjęte czynności procesowe z jego udziałem.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

krisrozikrisrozi

13 1

jakiego zabójstwa ? jakie dwa samochody .zastanówcie się co robicie z niego tymi opisami i to ma być rzetelna informacja .robicie z biednego człowieka jakiegoś terrorystę , a on po prostu nie wytrzymał tego że mu wodę zakręcano ,że nie mógł wyjść na własne podwórko .dlaczego nikt się nie zainteresuje panią M.która za darmo dostała mieszkanie i pan Jacek D. zaczął jej przeszkadzać ,a może to ona zrobiła ze swoim k........ a pan Jacek jak to zobaczył to się przestraszył i uciekł .możliwości jest wiele ,ale kogo to obchodzi pani M. zgłosiła to trzeba jej wierzyć !! ale dziwne że obudzili się w tym momencie kiedy człowiek najmocniej śpi ,wszystko sami ugasili ,nawet widzieli jak Jacek D. ucieka .....! 19:54, 17.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

7 0

Żeby tylko prokurator dobrze się przyjrzał tej sprawie.Bo kochanemu Jacku się należy.Dziękuję że jesteś,że się znalazłeś.Może teraz sprawa się odwróci.Bo prawdę zna każdy mieszkaniec. 21:42, 17.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZaciekawionaZaciekawiona

5 0

Dlaczego tylko u Was w artykułach jest napisane,że za usiłowanie zabójstwa?? Nawet policja nie podaje takich informacji. Może wstrzymajcie się z takimi artykułami bo możecie kogoś bardzo skrzywdzić. Trochę zdrowego rozsądku zalecam. 07:12, 18.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoscGosc

1 0

Pomóżmy wszyscy Jackowi, bo na to zasługuje.
A PANI Marlena na policjantów w rodzinie, wiec obława policyjna (142 policjantów) się wyjaśniła. 11:56, 19.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone