Zamknij
REKLAMA

W Warszawie odbył się XIV Krajowy Zjazd Delegatów PZD. Wśród uczestników Ryszard Sulej

19:30, 18.10.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Wśród delegatów był również Ryszard Sulej z Międzychodu/foto: Ryszard Sulej
REKLAMA

W Warszawie odbył się XIV Krajowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Działkowców. Uczestniczyło w nim m.in.17 delegatów z Poznania.

W dniu dzisiejszym ( 18 października ) w Warszawie odbył się Krajowy Zjazd Delegatów PZD. Wśród delegatów z Poznania był także przedstawiciel ogrodów działkowych z powiatu międzychodzkiego Ryszard Sulej.

XIV Krajowy Zjazd Delegatów PZD /foto: Ryszard Sulej

W trakcie zjadu delegaci poruszali takie zagadnienia jak otwieranie się ogrodów na społeczność lokalną, uregulowanie stanów prawnych terenów ROD,  szerszą współpracę z samorządami, szkolenia kadry, jak i samych działkowców, politykę medialną i promocję Związku oraz Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

Zjazd przyjął kilka stanowisk m.in. w sprawie ochrony ziemi i środowiska. Zapowiedziano, że w przyszłym roku odbędzie się zjazd nadzwyczajny w sprawie zmian w statucie PZD - informuje z Warszawy Ryszard Sulej

Więcej informacji o przebiegu i ostatecznych decyzjach Zjazdu wkrótce.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA