Zamknij
REKLAMA

Dzięki firmie Amelia dziecięcy oddział szpitalny ma telewizory. I to ze sprzedaży grzybów

18:13, 31.10.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Do szpitala dotarły telewizory zakupione przez firmę AMELIA/foto: Dariusz Wawrzyniak
REKLAMA

Dzięki międzychodzkiej Firmie Sprzątajacej AMELIA na oddziale dziecięcym szpitala powiatowego w Międzychodzie pojawią się telewizory. 

Dzisiaj ( 31 października ) szpital powiatowy w Międzychodzie wzbogacił się nie tylko o karetkę pogotowia. Dzięki inicjatywie Adriana Sobolewskiego - właściciela Firmy Sprzątającej AMELIA, na oddziale dziecięcym międzychodzkiego szpitala pojawi się 10 telewizorów. Oprócz tego firma kupiła dla dzieci dwa krzesełka, lodówkę na leki oraz matę na podłogę do zabaw. 

Firma AMELIA często wspiera różne inicjatywy. A tym razem do akcji zaprosili także mieszkańców i zorganizowali zbiórkę grzybów. Mieszkańcy mogli więc wspólnie z pracownikami firmy ruszyć do lasu. Do akcji włączyły się również osoby, które przynosiły zebrane przez siebie grzyby. Przez dwa tygodnie zebrano łącznie trzy tony. Środki z ich sprzedaży pozwoliły na doposażenie oddziału dziecięcego. 

Inicjatywa Adriana Sobolewskiego i pracowików firmy AMELIA jest kolejnym przykładem, że wspólnie można zrobić dużo dobrego.  

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA