Zamknij
REKLAMA

Firma Sprzątająca Amelia zaprasza do nowej akcji charytatywnej

19:03, 21.11.2019 | K.S
Skomentuj
Stan techniczny drzwi do pomieszczeń oddziału pediatrycznego międzychodzkiego szpitala odbiega od właściwego/foto:Dariusz wawrzyniak
REKLAMA

Firma Sprzątająca Amelia zaprasza do kolejnej akcji charytatywnej. Tym razem zachęcają do wspólnych działań, których efektem mają być nowe drzwi do sal oddziału pediatrycznego szpitala w Międzychodzie.

Międzychodzka Firma Sprzątająca "Amelia" obrała sobie za cel pomaganie oddziałowi pediatrycznemu szpitala powiatowego w Międzychodzie. W październiku dzięki wspólnej akcji, która przeprowadziła Firma zakupiono 10 telewizorów z uchwytami do mocowania, dwa siedzenia do karmienia dzieci, lodówkę na leki, maty oraz ozdobne naklejki z postaciami z bajek. Teraz mają nowy pomysł.

Od dzisiaj ( 21 listopada ) pracownicy "Amelii" zbierają środki na wymianę drzwi do wszystkich pomieszczeń oddziału pediatrycznego międzychodzkiego szpitala. A jest ich aż 30 sztuk. Szacunkowy koszt wymiany to 30 000,00 zł netto plus demontaż i montaż nowych drzwi. 

Kiedy w rozmowie z pracownikami szpitala dowiedziałem się, że miały być wymieniane drzwi na oddziale dziecięcym, ale firma się wycofała to postanowiłem, że pomożemy. Dlatego zachęcamy do wspólnej akcji. Zbieramy środki na wymianę wszystkich drzwi na całym oddziale dziecięcym- zaprasza do udziału w kacji właściciel firmy Amelia Adrian Sobolewski

Grzyby się skończyły, więc Adrian Sobolewski chce zorganizować licytację różnych rzeczy, które przyniosą osoby chcące wesprzeć tą inicjatywę.  Przedmioty można przynosić do Sklepu Amelia przy ul. 3 Maja w Międzychodzie. Można też wesprzeć akcję finansowo. Właściciel Amelii zaprasza do współpracy także firmy budowlane, które zechcą zdemontować i założyć nowe drzwi. 

Akcja będzie trwała do skutku, czyli do momentu wstawienia nowych drzwi na oddziale. 

[ZT]794[/ZT]

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA