Zamknij
REKLAMA

Czy rozpoznajecie tych złodziei? Włamali się do magazunu w Łowyniu

15:15, 21.01.2020 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Sprawcy aby dostać się do magazynu przecięli siatkę oraz rozerwali blachę elewacyjną/foto: zdjęcie z kamery na magazynie

Dzisiejszej nocy ( 21 stycznia ) conajmniej dwóch mężczyzn włamało się do magazynu przy drodze Głażewo- Łowyń gm. Międzychód i dokonali kradzieży 30 lamp do ekskluzywnych samochodów m-ki Porsche, Ferrari, Aston Martin i Maserati.

Hala do której się włamano znajduje się przed obwodnicą drogi Głażewo-Łowyń

Dzisiejszej nocy, w godzinach 0.30 - 3.00 nieznani sprawcy włamali się się do hali magazynowej przy drodze Głażewo - Łowyń. Prawdopodobnie dwóch młodych mężczyzn po przecięciu siatki ogrodzeniowej oraz rozkręceniu i odgięciu blachy elewacyjnej ukradli ze środka 30 lamp do ekskluzywnych samochodów m-ki Porsche, Ferrari, Aston Martin i Maserati. 

Jeden ze sprawców włamania

Jeżeli przejeżdżając w nocy tą drogą widzieliście coś co może przyczynić się do ustalenia sprawców lub rozpoznajecie tych złodziei dajcie znać dzwoniąc do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie ( 957488211 ) lub do poszkodowanego tym włamaniem na nr 606409586. Za przekazanie informacji, która doprowadzi do ustalenia i zatrzymania sprawcy poszkodowany ufundował nagrodę w wysokości 5.000 zł. 

[WIDEO]339[/WIDEO]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone