Zamknij
REKLAMA

Kolejny sukces młodych wodniaków z Międzychodu

20:07, 16.09.2019 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Międzychodzcy żeglarze zadowoleni kończą Puchar Ziem Zachodnich/foto:Bernadeta Mrówka
REKLAMA

Młodzi żeglarze z Międzychodzkiego Towarzystwa Turystyki i Sportów Wodnych odnieśli kolejny sukces. Tym razem w czasie Regat Pucharu Ziem Zachodnich.

W niedzielę 15 września międzychodzcy żeglarze pojechali nad jezioro Miedwie w letniskowej wsi Morzyczyn w powiecie stargardzkim. Oprócz naszych Omegowców na wodach Miedwia pływało kilkudziesięciu żeglarzy z klubów sportowych ze Szczecina, Barlinka,Trzebieży i Czaplinka.

Niedzielne regaty były Finałem Pucharu Ziem Zachodnich. Międzychodzka załoga MTTISW POL224 - Grzegorz Mrówka, Bartek Haryjan i Ola Klimek ostatecznie w ogólej klasyfikacji Pucharu Ziem Zachodnich w klasie Omega Standard Junior- sezonu 2019 zajęli III miejsce. Dodatkowo Bartek Gil i Grzegorz Mrówka cieszą się z III miejsca w klasie Omega Standard. Z uwagi na zawirowania w klubie w tej klasie Bartek i Grzegorz pływali razem ze sternikiem z Barlinka Andrzejem Szymkiewiczem. W klasyfikacji ogólnej Pucharu Ziem Zachodnich w klasie Omega Standard załoga KŻ SZTORM Barlinek POL50 - Andrzej Szynkiewicz, Grzegorz Mrówka i Bartek Gil zajęła III miejsce. Pływanie z doświadczonym sternikiem na pewno zaowocuje w przyszłości.

Przed żeglarzami jeszcze kolejne zmagania.Jeszcze we wrześniu w dnaich 21-22 Puchar Polski w klasie Omega w Lubiatowie k/Zielonej Góry a 12-13 października finał Pucharu Polski w Chrzypsku Wielkim.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz