Zamknij
REKLAMA

13:53, 12.05.2020

W piątek 8 maja burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny przeciął wstęgę otwierając wyremontowane drogi na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Mierzynie. O tym jak była potrzebna ta inwestycja nie trzeba nikogo przekonywać. Do zamontowania w najbliższym czasie zostały jeszcze progi zwalniające oraz ławki i kosze na śmieci.

Inwestycja wartości prawie 2,7 mln zł została zrealizowana ze środków włsnych gminy, ponieważ mimo dwukrotnych wniosków o dofinansowanie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych nie otrzymano wsparcia.  Wniosek o realizację tej inwestycji w ramach tegorocznego budżetu złożyli radni z Klubu Radnych "Razem i Odpowiedzialnie".

Z Międzychodu do ośrodka można dojechać oczywiście rowerem. Być może bezpiecznie będzie można także przyjechać od strony Radgoszczy. Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu ma bowiem w planach przedłużenie ścieżki pieszo-rowerowej z Międzychodu do skrzyżowania drogi nr 160 z drogą nr 198, czyli do Radgoszczy i dalej do Sierakowa. Pytanie jednak kiedy to zostanie faktycznie zrealizowane?

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (2)

jerzoljerzol

0 0

te płyty na zjeździe z drogi do Drezdenka, po deszczu, to będzie ładna pułapka dla "kruluw szos" ;-)
zobaczymy kto pierwszy rozwali barierki.
10:38, 13.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZgredzikZgredzik

0 0

I jak to można było przewidzieć dobre miejsce na popisy królów prostej .Nie można było tego przewidzieć i zamontować progi zwalniające .
09:50, 20.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA