Poniedziałkowy wieczór 9 lisopada to kolejny dzień protestów przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego oraz organiczaniu Praw Kobiet.
Dlatego też dzisiaj odbył się w powiecie międzychodzkim protest pod hasłem "Jazda po wolność". Ponad 50 samochodów zebrało się więc na parkingu przy ul. Wały Jana Kazimierza w Miedzychodzie i następnie udali się do Sierakowa. Po przejechaniu ulicami miasta wrócili do Międzychodu.
Przypomnijmy, że taki samochodowy protest odbył się już 3 listopada. Wtedy uczestnicy pojechali do Kwilcza. Fororelacja z tego protestu jest TUTAJ
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wiescimiedzychodzkie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz