Zamknij
18:17, 31.01.2021

Dzisiaj w Sierakowie były dwa główne miejsca, gdzie przygotowano atrakcje dla mieszkańców. Najpierw można było spotkć się przy grochówce na Rynku, a następnie udać się na plażę przy jez. Jaroszewskim.

W akcji "Dotrzyj do puszki WOŚP" w różny sposób na plażę dotarło łącznie prawie 300 osób. Wśród atrakcji było tam m.in morsowanie, na które zdecydowało się 35 osób.

 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wiescimiedzychodzkie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz