Zamknij
REKLAMA
17:43, 11.06.2021

W piątek ( 11 czerwca ) odbyła się uroczystość oficjalnego zakończenia prac remontowych w budynku Zespołu Szkół Technicznych w Międzychodzie. 

W ramach remontu budynku wykonano:
1. Modernizację ciągów komunikacyjnych 
2. Modernizację dachów 
3. Modernizację szatni 
4. Remont instalacji elektrycznej
5. Budowę platformy dla osób niepełnosprawnych 
Łączna wartość wykonanych prac to kwota 1.834.930,14 zł 

I właśnie oddanie do użytku platformy dla osób niepełnosprawnych było okazją do podsumowania prac remontowych w budynku. W uroczystościach z tej okazji udział wzięli uczniowie szkoły, grono pedagogiczne a także starosta Rafał Litke, poseł Krzysztof Czarnecki, Adam Bogrycewicz - Radny Sejmiku Wielkopolskiego a także wizytatorki Kuratorium Oświaty w Poznaniu Barbara Zatorska oraz Marzena Adamczyk - Pelcer.

Opisując wykonane prace dyrektor szkoły Małgorzaty Skakun powiedział, że jej marzeniem jest jeszcze remont boiska szkolnego. W odpowiedzi na to starosta Rafał Litke poinformował, że czynione są starania o pozyskanie środków właśnie na budowę boiska oraz infrastruktury wokół. Jednocześnie dodał, że prace modernizacyjne będą prowadzone także w pozostałych szkołach ponadpodstawowych. 

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA