Zamknij
18:07, 06.04.2024

W sobotnie popołudnie koszykarze Sokoła Międzychód w przedostatniej kolejce podejmowali u siebie drużynę Niedźwiadków Chemart Przemyśl.

Mecz był bardzo emocjonujący, a gospodarze grali ze zmiennym szczęściem. W 5 minucie 3 kwarty wygrywali różnicą 18 punktów. Natomiast w 2 minucie 4 kwarty mieli już 1 punkt straty, czyli w 7 minut stracili 19 punktów.

Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Sokoła 98 : 105 ( 26:19 | 26:21 | 25:30 | 21:35). W ekipie gospodarzy najlepiej spisał się Damian Szymczak, autor 28 punktów, 14 asyst i 6 zbiórek. Dla gości 40 punktów i 9 asyst wykręcił CJ Wilson.

Przed koszykarzami Sokoła jeszcze jeden mecz w Poznaniu, ale już dzisiaj wiadomo, że żegnają się z 1 Ligą. Podobnie jak kibice liczymy, że tylko na rok.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]