Zamknij
REKLAMA

20:01, 01.12.2019
W dzisiejszym ( 1 grudnia ) meczu Sokół Międzychód po bardzo emocjonującym pojedynku minimalnie przegrał z liderem w Inowrocławiu. Noteć Inowrocław - Sokół Międzychód 90:86. Punkty dla Sokoła zdobyli: Jakub Nowak 28 punktów, Jakub Simon 15 punktów, 11 zbiórek, Łukasz Ulchurski 11 punktów, Łukasz Kupczyński 11 punktów, Adam Chodkiewicz 10 punktów, Marcin Chodkiewicz 4 punkty, Maciej Wejman 3 punkty, Jarosław Kalinowski 2 punkty, Adam Adamski 2 punkty. A już za tydzień Sokoły walczą z Politechniką Gdańsk.
REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA