Zamknij
REKLAMA
13:45, 26.06.2020

Wakacje czas zacząć ! Dla blisko 4,3 mln uczniów w całym kraju kończy się rok szkolny. Wakacje rozpocznie także 4361 uczniów ze szkół powiatu międzychodzkiego. Forma i tryb wręczania uczniom świadectw szkolnych był różny.  Wszystko było uzależnione od ilości uczniów i możliwości szkół. 

My byliśmy na zakończeniu edukacji przez uczniów klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 2 w Międzychodzie. Okazało się, że jedyną możliwością zebrania uczniów w sposób bezpieczny było przeprowadzenie tego w kościele. O godz. 9.00 uczniowie spotkali się więc z gronem pedagogicznym w Kościele pw. Niepokalanego Serca Maryi. Ponieważ jest to koniec edukacji w szkole podstawowej to uczniowie otrzymywali wyróżnienia i nagrody nie tylko za osiągnięcia w klasie ósmej. Były także podziękowania dla rodziców. Szczególne brawa należą się Marcinowi Glapa, który ukończył szkołę ze średnią 6.00. Gratulujemy!

Zapraszamy na fotorelację.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA