Fotorelacje

Zamknij
18:19, 31.03.2019
W sobotę, 23 marca 2019 roku, już po raz siedemnasty odbyła się zainicjowana i zorganizowana przez prof. Agatę Żołyniak akcja sadzenia drzew. We współpracy z Nadleśnictwem Międzychód uczniowie, absolwenci oraz ich rodziny i przyjaciele zasadzili w Leśnictwie Kolno ok. 1000 sadzonek buków. W akcji wzięły udział 34 osoby. Pod koniec było ognisko, kiełbaski i słodki poczęstunek. Pogoda i humory sprzyjały wszystkim. Dołączcie się do naszej akcji za rok!
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wiescimiedzychodzkie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz