Fotorelacje

Zamknij
15:34, 06.04.2019
W czwartek 4 kwietnia Liceum Ogólnokształcące odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy.Pod opieką p. Danuty Krawczyk przedszkolaki zwiedziły szkołę, obserwowały i wykonały proste doświadczenia chemiczne, a w bibliotece szkolnej obejrzały teatrzyk ilustracji Kamishibai pt. O założeniu Poznania w wykonaniu Astrid Fojeckiej i Anny Cydejko. Na koniec każdy młody gość otrzymał słodki upominek i pamiątkę - kolorowankę z postacią rycerza zaprojektowaną przez uczennicę Annę Cydejko.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wiescimiedzychodzkie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz