Wtorek 16 kwietnia to kolejny dzień egzaminów ósmoklasistów. W cały powiecie odbywają sie one bez problemów. Byliśmy dzisiaj w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kamionnie, gdzie do egzminu przystąpiło 11 uczniów. Przed wejsciem na salę dostali wsparcie od strajkujących nauczycieli.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wiescimiedzychodzkie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz