Fotorelacje

Zamknij
21:32, 08.06.2019
W sobotę 8 czerwca oficjalnie oddano do użytku przedszkole przy ul. św.Jana Pawła II w Międzychodzie. Jest to jedyne w Europie przedszkole, które posiada stok narciarski prowadzący z dachu placówki. Ale jest to nie jedyna atrakcja i pomoc w edukacji przedszkolaków.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu wiescimiedzychodzkie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz