Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:02, 29.11.2022
Kubki to doskonały pomysł na prezent dla każdego. Są niedrogie i pozwalają na spersonalizowanie kubka za pomocą specjalnego napisu lub zdjęcia. Możesz napisać spersonalizowaną wiadomość na kubku lub wykazać się kreatywnością przy projektowaniu kubka.
00:00, 29.11.2022
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
00:00, 27.11.2022
Rzeźba wygląda świetnie w każdym miejscu i jest kreatywnym sposobem na zaprezentowanie oryginalnej sztuki w Twoim domu. Duża różnica między malarstwem a rzeźbą polega na tym, że posąg lub rzeźba faktycznie dzieli przestrzeń z widzem. Posągi i rzeźby są namacalne, można ich dotknąć i poczuć różne tekstury i kształty. Patrzenie na rzeźbę to czynność dynamiczna: widok zmienia się, gdy widz porusza się w czasie i przestrzeni. W rzeźbie dzieła sztuki są zaprojektowane przestrzennie.
00:00, 26.11.2022
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że powinni wypróbować list i wideo od Mikołaja z Laponii. Gwarantujemy, że nie będzie zawodu! 
00:00, 22.11.2022
Praca w branży transportowej wymaga od kierowców ciągłego skupienia, dlatego ważne jest by każdy z nich przestrzegał ustawowego czasu pracy i wskazań tachografu. Niestosowanie się do przepisów wiąże się nie tylko z podniesieniem ryzyka na drodze, ale i nałożeniem kary. Czy GPS do śledzenia auta pomaga w kontroli czasu pracy kierowców? 
REKLAMA
00:00, 21.11.2022
Składki ubezpieczeń komunikacyjnych mogą ulec zmianie w zależności od wielu czynników. Najważniejszym jest oczywiście rodzaj i marka pojazdu, ale także miejsce zamieszkania kierowcy, jego doświadczenie oraz historia wypadków.
00:00, 21.11.2022
Udział w przetargach publicznych to proces, w którym organizacje ubiegają się o dostęp do kontraktów na świadczenie usług lub dostawę towarów dla instytucji publicznych. Proces przetargowy jest otwarty i konkurencyjny, a jego celem jest zapewnienie, że kontrakty są przydzielane fair i transparentnie.
00:00, 20.11.2022
Przemysł maszynowy jest sektorem przemysłu, który produkuje maszyny, aparaturę i narzędzia. W tym sektorze przemysłowym przedsiębiorstwa produkują także części do maszyn i aparatury.
00:00, 29.10.2022
Daleki potencjał internetu sprawił, że Twoją firmę trudniej wyróżnić niż kiedykolwiek na tle konkurencji. Firmy z przeciwnej strony globu mogą teraz dokładnie reklamować się swoim odbiorcom za pomocą ukierunkowanych kampanii targetowania, co daje tysiące firm, z którymi możesz konkurować zamiast kilku lokalnych opcji. 
11:09, 28.10.2022
Najważniejszą częścią każdej pracy jest bezpieczeństwo. Dlatego firmy stworzyły dla pracowników różne rodzaje odzieży i obuwia, które mają za zadanie chronić ich przed zagrożeniami.
REKLAMA
00:00, 28.10.2022
Firmy mają bardzo dobrą reputację. Są one uznawane za wysokiej jakości usługi i dostarczają dobre produkty. Firmy są uznawane za wiarygodne i bezpieczne. Są one także uważane za dobrze zarządzane i dobrze prowadzone. Firmy mają dobre opinie wśród klientów. Są one także uważane za profesjonalne i świadczą wysokiej jakości usługi. 
00:00, 28.10.2022
Pomyśl o swoim biznesplanie jak o kompasie. Pomaga firmom ocenić, gdzie są i jeszcze muszą iść. Jednym ze sposobów myślenia o celach biznesowych jest przeniesienie wizji firmy na papier. Zbyt często wyznacza się cele rozwoju firmy na początku roku i z czasem traci je z oczu. Zamiast wyznaczać cele roczne, rozważ proces wyznaczania celów, który utrzyma Ciebie i Twój zespół na właściwej ścieżce do przodu. 
00:00, 25.10.2022
Rozwój technologii w rolnictwie jest kluczem do zapewnienia wysokiej jakości żywności oraz umożliwia produkcję wydajniejszych i bardziej ekologicznych upraw. Technologie rolnicze obejmują nowoczesne metody uprawy, nawożenia i ochrony roślin, a także zaawansowane systemy informatyczne do zarządzania gospodarstwami.
00:00, 23.10.2022
Pracodawcy mają obowiązek prowadzić ewidencję czasu pracy i płac pracowników oraz wypłacać im wynagrodzenie za pracę. Ponadto pracodawcy są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i higienę pracy, a także za przestrzeganie przepisów prawnych dotyczących zatrudnienia.
00:00, 22.10.2022
W tym roku większy wpływ niż zwykle miały te czynniki, które pochodzą z zewnątrz. Nie wiem, czy można mówić o recesji, bo recesja zawsze jest wyrażana w liczbach. To, że wzrost PKB będzie w tym roku niższy niż w poprzednim, już nie oznacza, że mamy recesję.  
REKLAMA
REKLAMA