Zamknij
REKLAMA

Kto może wziąć udział w plebiscycie ORŁY Stolarstwa?

12:45, 26.05.2020 | materiały partnera

Plebiscyt ORŁY Stolarstwa szturmem zdobywa Internet, codziennie pomagając klientom znaleźć najlepszych specjalistów w swoim mieście. Spróbujemy dzisiaj odpowiedzieć na pytanie jakie warunki powinien spełnić stolarz by wziąć udział w plebiscycie i jak przebiega cały konkurs.

Coroczne wyłonienie ORŁA Stolarstwa w każdym mieście odbywa się internetowo. Uczestnicy zgłaszają chęć udziału w plebiscycie na stronie głównej organizatora, a w celu wyłonienia zwycięzców odbywa się skanowanie sieci przy użyciu programu komputerowego. Algorytm szuka powiązań między nazwą/adresem firmy a ocenami wystawionymi dla niej w Internecie. Najczęściej znajduje je na stronach typu Facebook, Google Maps czy Zumi. Uzbierane oceny zostają podstawione do wzoru, by wyliczyć średnią ważoną, z której najwyższą, możliwą do uzyskania oceną jest 10. Wszystkie podmioty badania, które uzyskały przynajmniej 8 punktów zostają laureatami. Najlepszych trzech w danym mieście lub w Polsce staje na podium.

Plebiscyt ma za zadanie pomóc wypromować się firmom w danym regionie, a także klientom znaleźć obiektywnie: najlepiej ocenianych specjalistów. Poszukiwanie stolarza w Zabrzu rozpoczniemy więc od udania się na stronę plebiscytu i odnalezienia miasta na liście. Pierwsze trzy pozycje to zdobywcy podium w mieście. Poniżej przedstawione są w losowej kolejności te zakłady stolarskie, które uzyskały minimalny próg punktów, ale nie zostały zwycięzcami. Z tabeli dowiadujemy się jaką punktację otrzymała firma, na podstawie ilu ocen została ona obliczona oraz w jakich latach otrzymała wyróżnienia w ramach edycji ogólnopolskiej. Po wybraniu kursorem nazwy przedsiębiorstwa ukarze nam się mapa z jego lokalizacją, telefon kontaktowy, data skanowania oraz to na jakich portalach internetowych znaleziono jego oceny.

W badaniu może wziąć udział każda firma z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, która zgłosi się do skanowania poprzez aplikację Live chat (prawy, dolny róg ekranu) lub zakładkę Zgłoś się. Przedsiębiorstwo musi mieć w opisie działalności zawartą informację, iż zajmuje się produkcją przedmiotów z drewna, tj. firmy wytwarzające np. podłogi drewniane, meble, domki drewniane. Przedsiębiorstwa, które zajmują się sprzedażą produktów meblowych innych firm powinny zainteresować się plebiscytem ORŁY Meblarstwa.

Po zgłoszeniu chęci udziału w skanowaniu, sprawdźmy samodzielnie czy np. nasza stolarnia w Gliwicach ma jakiekolwiek oceny w wyszukiwarce lub stwórzmy profil firmy na Facebook’ u, by nasi klienci mogli się wykazać. W przypadku braku opinii na temat naszego zakładu stolarskiego na pewno nie zakwalifikujemy się do grona laureatów plebiscytu. Zachęcajmy naszych klientów, by wyrazili swoje zdanie w Internecie na temat naszych usług. W zaciszu swojego domu, będą mogli to zrobić szczerze i bez zakłopotania, które mogłoby towarzyszyć rozmowie twarzą w twarz.

Przedsiębiorcy z innych branż również mogą spróbować swoich sił w plebiscycie ORŁY. Obecnie dostępnych w konkursie jest aż 58 różnych branż, dzięki którym co roku wyłaniany jest m.in. najlepszy fotograf w Częstochowie, krawiec w Gdańsku czy cukiernik w Poznaniu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%