Zamknij
REKLAMA

Powrót seriali TVN. ,,Brzydula'', ,,Usta Usta'' i co jeszcze? Więcej na Pinbook.pl

00:00, 26.08.2020 | materiały partnera

Wielki powrót kultowych seriali TVN

TVN słynie z tego, że tworzy niesamowite seriale, które są powszechnie lubiane przez widzów. Wiele jednak miało już swój koniec i to kilka, kilkanaście lat temu. Mimo to istnieją w pamięci widzów. Dlatego od czasu do czasu mówi się o tym, że TVN zgotuje wielki powrót swoich klasyków serialowych i programowych. W ten sposób można było oglądać już „Agent - Gwiazdy” czy „Big Brothera”. Tym razem postawiono na powrót wielkich hitów serialowych, a dokładniej pozycji takich jak „BrzydUla” czy „Usta Usta”.

Wielki powrót BrzydUli

Chyba każdy oglądał chociaż raz ten serial o brzydkim kaczątku. Urszula skończyła studia i postanawia zatrudnić się w wielkiej firmie w Warszawie. Chodzi dokładnie o dom modowy Febo&Dobrzański. Ale kompletnie tam nie pasuje, ze względu na swój wygląd. Stare, niedobrane ciuchy, grzywka zakręcona na wałku, denka od słoików zamiast okularów i aparat na zęby. Niespodziewanie Urszula spotyka się z przychylnością swojego szefa Marka. Ale wszyscy, którzy nie są po jego stronie, będą dla tytułowej „BrzydUli” sporym utrapieniem.

Serial emitowano w latach 2008-2009, więc naprawdę bardzo dużym zaskoczeniem było, kiedy okazało się, że to pierwszy tytuł, który chce reaktywować stacja. W większości pojawią się ci sami aktorzy, z wyjątkiem kultowej już postaci Pshemko. Zamiast niego pojawi się dwóch innych, charakterystycznych projektantów mody. Kiedy pojawią się pierwsze odcinki? Już we wrześniu. Trzymajcie więc rękę na pulsie i zaglądajcie w program tv.

Całuśny serial „Usta Usta”

W rzeczywistości wcale nie był taki „całuśny”. Ale tytuł faktycznie mógłby na to wskazywać. Poznajemy tutaj trzy pary, które są na zupełnie nowym etapie życia. Adam i Julia dopiero zaczynają randkować i pokazują, jak to jest, kiedy trzeba się dotrzeć ze swoim partnerem. Iza i Piotrek są młodym małżeństwem i bardzo chcą mieć dziecko. Z kolei Krzysztof i Agnieszka mają już dziecko, mają trochę małżeńskiego stażu i wieje u nich nudą… Ich drogi krzyżują się, lepiej się poznają i możemy przyglądać się całkiem ciekawemu przekrojowi, który prezentują nam poszczególne osoby. Ich problemy życiowe nie są wyssane z palca, a naprawdę dotykają takich sytuacji, z którymi spotyka się każdy z nas w prawdziwym życiu. Naturalnie premiera tego serialu będzie miała miejsce we wrześniu, analogicznie do serialu „BrzydUla”. Serial na antenę telewizji TVN wróci po prawie 10 latach, był bowiem emitowany w latach 2010-2011.

Czy możemy spodziewać się powrotu innych hitów?

TVN nie wyklucza takiej sytuacji. Jest w końcu tyle tytułów, które były lubiane przez telewidzów, że mają z czego wybierać. Poza tym często powrót serialu po kilku latach jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o oglądalność, a więc i przychody z reklam. Myślicie, że uda im się ten wielki powrót starych, lubianych seriali?

A wy zamierzacie oglądać powracające produkcje?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%