Zamknij
REKLAMA

O tym nie możesz zapomnieć wyjeżdżając za granicę

21:46, 18.04.2019 | K.S
Skomentuj

Dla pani Agaty masaż podczas wakacji w Tajlandii miał być chwilą odprężenia. Jednak to, co zdarzyło się potem, było absolutnym zaskoczeniem.

- Bardzo się cieszyłam na wypad ze znajomymi do egzotycznej Tajlandii, jednak martwiły mnie komary i bałam się wszystkich tropikalnych chorób – opowiada pani Agata. - Któregoś ranka obudziłam się bardzo zmęczona, bolały mnie wszystkie mięśnie i głowa. Czułam, że mam gorączkę. Byłam przerażona. Natychmiast zadzwoniliśmy do Warty z pytaniem, co robić. Podano nam numer do konkretnej przychodni i szybko przyjechał do mnie lekarz. Już się bałam, że choroba zatrzyma mnie w Tajlandii, a przecież dopiero wzięłam ślub! Dobrze mówiący po angielsku lekarz zbadał mnie i miał przy sobie wszystkie potrzebne lekarstwa. Za wizytę nie wziął ode mnie żadnych pieniędzy. A co mi dolegało? Dzień wcześniej całą paczką korzystaliśmy z … masażu tajskiego. Było cudownie, ale mój organizm nie poradził sobie z taką dawką egzotyki i zareagował gorączką. Na szczęście jednodniową, bo następnego dnia czułam się fantastycznie. Warta nie pozwoliła mi martwić się zbyt długo. 

Kwiecień to najchętniej wybierany miesiąc do wyjazdów w egzotyczne zakątki świata. Jak się okazuje, wyjazd taki często organizowany jest na ostatnią chwilę, bo czekamy na okazyjne loty. A potem szybka organizacja. Rezerwacja hotelu, wymiana waluty, pakowanie, to tylko kilka z wielu zadań, które musimy wykonać przed wyjazdem. W natłoku obowiązków nie trudno zapomnieć o ubezpieczeniu.

Jak tłumaczy agent Warty ubezpieczenie Warta Travel, które wykupiła Pani Agata, to prawdziwa rewolucja na rynku.  – Działa natychmiast po opłaceniu składki, więc o ochronę można zadbać nawet na ostatnią chwilę przed podróżą, np. w drodze na lotnisko. Co bardzo ważne ubezpieczenie to chroni również bez dodatkowej opłaty w momencie pogorszenia stanu zdrowia, kiedy jest on związany z tzw. chorobą przewlekłą. Z tą polisą nasi klienci mogą czuć się bezpieczni – dodaje agent Warty.

Zakres Warty Travel w opcji podstawowej jest wyjątkowo szeroki. Polisa zapewnieni m.in. pomoc i zwrot kosztów leczenia nagłych zachorowań, również jeśli są następstwem chorób przewlekłych, skutków wypadku, w tym także będących wynikiem ataku terrorystycznego, pokryje pełne koszty ratownictwa oraz transportu medycznego, a co ważne skorzystamy z niej nawet, jeśli do tych zdarzeń dojdzie po spożyciu alkoholu przez poszkodowanego.

Do pracy za granicą? Zabezpiecz też bagaż

Ubezpieczenie podróżne powinno być gwarantem udanego wyjazdu za granicę w wielu sytuacjach, również wtedy, gdy mamy w planach podjęcie tam pracy. Z pewnością pokrycie kosztów leczenia, transportu medycznego, czy ratownictwa są najważniejsze, jednak dopłacając zaledwie kilka lub kilkanaście złotych, klienci Warty mogą rozszerzyć ochronę również o bagaż. Polisa obejmie bagaż podręczny, dużą walizkę, ale także cały sprzęt sportowy oraz elektroniczny, który mamy ze sobą.

Ubezpieczenie turystyczne to wyjazd bez zmartwień.

Jeśli wybierasz się za granicę, skorzystaj z możliwości zakupu polisy turystycznej przez stronę online.warta.pl, a wpisując kod POZD01976028 otrzymasz 10 % zniżki.  A jeżeli masz pytania zadzwoń 575550094.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA