Zamknij
REKLAMA

Drzwi Otwarte w Naturhouse w Międzychodzie.Bezpłatne pomiary masy i składu ciała

07:48, 06.07.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Drzwi Otwarte w Naturhouse w Międzychodzie. 13 lipca od godz. 9.00 do 12.00 zapraszamy na bezpłatne pomiary masy i składu ciała! 

W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Międzychodzie można skorzystać z pomocy dietetyka, który udziela specjalistycznych konsultacji, przeprowadza dokładne pomiary ciała i dobiera plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?
Centrum Dietetyczne w Międzychodzie należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej. 

Karola i Gosia zapraszają do Naturhause
 

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka
Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających. 

Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Karolina Mańkowska, dietetyk z Centrum Naturhouse w Międzychodzie .

Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. 

Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse. 

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Międzychodzie przy ul. Daszyńskiego 19D w budynku Martmedica. 
Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 666-905-902 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA