Zamknij
REKLAMA

Do Międzychodu zajechał PisBus.Prezentowali się kandydaci do sejmu

17:00, 28.08.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Na spotkaniu zaprezentował się lider listy Krzysztof Czarnecki oraz Emilia Muzyka i Rafał Prętkowski z powiatu międzychodzkiego/foto:Krzysztof Suszka

W dniu dzisiejszym ( 28 sierpnia) do Międzychodu przyjechał tzw. PiSbus, czyli samochód z kandydatami do sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości. Zatrzymał się na parkingu przy Starostwie Powiatowym, aby zaprezentować kandydatów z terenu powiatu międzychodzkiego.

PiSbus to jeden ze sposobów kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na spotkania z wyborcami. W środę właśnie taki PiSbus przyjechał do Międzychodu z liderem listy tej partii Krzysztofem Czarneckim. Po wizycie w Nowym Tomyślu zatrzymał się na parkingu przy Starostwie Powiatowym. Była to okazja, aby zaprezentować kandydatów do parlamentu z powiatu międzychodzkiego - Emilię Muzykę i Rafała Prętkowskiego.

Krzysztof Czarnecki powiedział o planach partii rządzącej na kolejne 4 lata a także zaznaczył, że realizują swoje obietnice. Natomiast lokalni kandydaci wyjaśnili powody kandydowania i swoje zamierzenia. Emilia Muzyka przypomniała, że jest byłą nauczycielką, działaczką kulturalną a także działała w biurze poselskim Marty Kubiak. Jak sama powiedziała "Jestem bardzo bardzo prawicowa"

Chodzi mi głównie o większość konstytucyjną, żeby zmienić coś w konstytucji w obszarze sprawiedliwości - wyjaśniła kandydatka do parlamentu

Rafał Prętkowski wyjaśnił,że reprezentuje środowiska rolnicze, bo całe jego życie zawodowe jest z tym związane. W zakresie spraw lokalnych wskazał, że jako poseł będzie pomagał w przywróceniu linii kolejowej Międzychód - Poznań, tworzeniu nowych połączeń komunikacyjnych a także zabiegał o doposażenie szpitala powiatowego w nowoczesny sprzęt.

A najwżniejsze to pomoc i wsłuchiwanie się w potrzeby naszych mieszkańców - powiedział Rafał Prętkowski

Wszyscy obecni mieli możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia/foto:Krzysztof Suszka

Po wspólnym zdjęciu kandydatów z przybyłymi na spotkanie mieszkańcami miasta Krzysztof Czarnecki udał się na spotkanie do Szamotuł.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

KingaKinga

1 0

Przyjechali, pogadali do kilku swoich i pojechali :-) A Platforma dalej radzi :-) 00:08, 31.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone