Zamknij
REKLAMA

Już w niedzielę 28.Finał WOŚP. Będzie się działo!

17:46, 09.01.2020 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia 28.Finał WOŚP. Przypomnijmy, że z założenia jest to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbierane będą środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Orkiestra gra także w powiecie międzychodzkim. Największą imprezę przygotowuje Sztab WOŚP w Międzychodzie. I odbędzie się ona w hali przy ul. Dworcowej. Początek imprez w niedzielę od godziny 11:00.

Program międzychodzkiego Finału/plakat organizatora

Z uwagi na charakter tegoroczengo wydarzenia 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie został zarejestrowany i zgłoszony jako impreza masowa. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie Agencja Ochrony, Straż Miejska, funkcjonariusze policji, strażacy z Komendy Powiatowej PSP oraz OSP Gminy Międzychód. Sztab WOŚP prosi o stosowanie się do ich zaleceń.

MIMO TO PAMIĘTAJCIE! Nikt i nic nie jest jednak w stanie lepiej zabezpieczyć takiego wydarzenia, niż... zdrowy rozsądek jego uczestników. Zatem do zobaczenia w niedzielę. SIEMA! - mówi Jakub Zachciał, szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Międzychodzie.

Uważajcie więc na siebie i innych. I zapraszamy wszystkich do Grania!

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone