Zamknij
REKLAMA

Chrzypsko Wielkie zaprasza na 28.Finał WOŚP

11:56, 11.01.2020 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku Orkiestra zbiera środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra zagra jutro nie tylko w Polsce, ale w wielu miejscach na całym świecie. Jak już wiecie, do akcji włączają się też mieszkańcy powiatu międzychodzkiego. 

Wolontariuszy i licytacji nie może zabraknąć także w Chrzypsku Wielkim. Od samego rana na ulicach pojawią się wolontariusze z orkiestrowymi puszkami. A Orkiestra zagra jak zawsze w sali GOK. Od godziny 16 zaprezentują się grupy taneczne przedszkola i "Groszki", sekcja muzyczna i taneczna GOK. Na scenie zobaczymy również młodą i utalentowaną tancerkę Olgę Płóciennik. Natomiast Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przypomni zasady udzielania pierwszej pomocy. 
Sztab przygotował również to, na co stali bywalcy chrzypskich finałów WOŚP czekają, czyli kawiarenkę z domowymi wypiekam, goframi, kluskami i deserami.Będzie oczywiście licytacja gadżetów WOŚP oraz - w tym roku po raz pierwszy - loteria fantowa.

Planując niedzielę uwzględnijcie więc także czas od godz.16.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Chrzypsku Wielkim.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone