Zamknij
REKLAMA

Co dalej z powiatowymi strukturami PiS ? Dariusz Prętki odchodzi

20:34, 15.05.2020 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Szef powiatowych struktur PiS opuszcza szeregi partii. Jednak nadal będzie działał na rzecz Zjednoczonej Prawicy
REKLAMA

Dzisiaj ( 15 maja ) doszło do małego wstrząsu w strukturach powiatowych Prawa i Sprawiedliwości. Szef struktur Dariusz Prętki żegna się z partią. 

Piątek 15 maja na pewno zapisze się w historii struktur powiatowych Prawa i Sprawiedliwości. Jak się dowiedzieliśmy szef i jeden z twórców struktur Prawa i Sprawiedliwości w powiecie międzychodzkim - Dariusz Prętki, w poniedziałek oficjalnie odda legitymację partyjną. Przypomijmy, że Dariusz Prętki jest radnym gminy Kwilcz, a Prawo i Sprawiedliwości ma trzech radnych powiatowych. Był też widoczny przy zabieganiu o środki finansowe dla gminy Kwilcz i powiatu międzychodzkiego.

Nie jest to koniec mojej działalności politycznej. Nadal będę działał bardzo aktywnie na rzecz Zjednoczonej Prawicy - powiedział nam Dariusz Prętki

Nie chciał na razie nic mówić o powodach rezygnacji z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Więcej dowiemy się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.

Co dalej z powiatowymi strukturami ? Po odejściu Dariusza Prętkiego prawdopodbnie powołany zostanie pełnomocnik. A kto zajmie miejsce szefa ?  Nieoficjalnie dowiedzilismy się, że może to być Rafał Prętkowski, radny powiatu międzychodzkiego. 

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA