Zamknij
REKLAMA

Z myślą o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny.Z myślą o życiu

19:54, 10.08.2019 | Materiał partnera
Skomentuj Grupa otwarta w Generali to jedna z możliwości zadbania o sienie i rodzinę.
REKLAMA

Życie potrafi zaskakiwać niestety także negatywnie. Dlatego też coraz więcej osób rozumie więc, że trzeba mieć zabezpieczenie na wypadek różnych zdarzeń losowych. Jeszcze do niedawna wiele osób bardziej dbało o samochód niż o siebie i rodzinę. To się zmienia. Co prawda nadal jest wiele osób, które potrafią wydać kilkaset złotych na ubezpieczenie Auto Casco zapominając o swoim bezpieczeństwie. Wzrasta jednak świadomość i zaczynamy chronić siebie oraz rodzinę. Wymagania są różne. Dlatego też ważne jest, aby porozmawiać na ten temat z doradcą ubezpieczeniowym, który będzie mógł zaproponować odpowiednią ochronę w oparciu o oferty wielu firm ubezpieczeniowych. 
Firmy ubezpieczeniowe starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jednym z takich produktów jest „Z myślą o życiu Plus” przygotowany przez firmę GENERALI.  Produkt ten daje dużo możliwości wyboru:
• Możliwość wyboru wysokiej sumy ubezpieczenia na ryzyko śmierci.
• Możliwość wyboru wariantu w ramach, którego wypłacane jest świadczenie w razie wystąpienia jednej z 40 poważnych chorób, w tym: nowotworu, zawału serca, udaru, stwardnienia rozsianego, przeszczepu narządów i wielu innych.
• Możliwość wyboru wariantu w ramach, którego otrzymuje się świadczenie także w przypadku urazu niepowodującego trwałego uszczerbki na zdrowiu: złamania, zwichnięcia lub skręcenia, które nie pozostawi trwałych następstw zdrowotnych.
• Można ubezpieczyć również życie i zdrowie współmałżonka, partnera lub dziecka.
• Świadczenie za pobyt w szpitalu już od pierwszego dnia.
• Wypłacane jest świadczenie z okazji urodzenia dziecka a także w przypadku śmierci rodziców lub teściów.
• Możliwość wyboru wariantu z dostępem do szerokiego zakresu usług Assistance pomocnych m. in. w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania.
Umowę ubezpieczenia może zawrzeć osoba w wieku od 15 do 80 lat i ochrona trwa dożywotnio. Ochroną w standardzie, czyli bez zwyżki składki ochroną objęty może zostać m.in. strażak, policjant, ratownik medyczny, pracownik tartaku czy stolarz. Sama polisa jest bardzo elastyczna i można dopasować ją do swoich potrzeb. Minimalna składka dla singla to 32 zł. 
Ochrona „Generali, z myślą o życiu PLUS” jest jedną z możliwości ochrony życia i zdrowia. Dlatego też osoby zainteresowane dopasowaniem polisy do faktycznych potrzeb zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 501 485 554. Doradca przyjedzie w umówione miejsce, wspólnie przeanalizujecie potrzeby i pomoże wybrać odpowiednią polisę. 

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA