Zamknij
REKLAMA

Artur Czepczyński uczestniczył w panelu Forum Firm Rodzinnych Forbes

19:15, 30.09.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Artur Czepczyński był uczestnikiem panelu na temat "Czy opłaca się być firmą rodzinną"/foto: Redakcja Forbes

W piątek 27 września w Sopocie odbyło się Regionalne Spotkanie Forum Firm Rodzinnych Forbes. Tematem przewodnim był temat "Czy w Polsce opłaca się być firmą rodzinną?"

Do Sopotu został zaproszony m.in. Prezes Zarządu i Właściciel ABC Czepczyński Artur Czepczyński. Był on uczestnikiem panelu dyskusyjnego "Czy w Polsce opłaca się być firmą rodzinną". I to nie tylko w sensie finansowym. Odpowiedź na to pytanie generalnie jest na tak. Jedno jest jednak pewne. Sukces firm rodzinnych wynika z ciężkiej pracy. 

Merytoryczna dyskusja w gronie ekspertów/foto:Redakcja Forbes

Wśród prelegentów był też członek Zarządu Banku Millenium Andrzej Gliński. Z racji swojego stanowiska oraz doświadczenia biznesowego jego opinia jest bardzo cenna nie tylko w zakresie funkcjonowania firm rodzinnych

Ogromne wrażenie zrobiła na mnie inicjatywa rodziny Czepczyńskich polegająca na edukowaniu dzieci już od przedszkola. Już ok. 100 000 dzieci zostało objętych tym programem. Polecam książkę ABC Ekonomii -  zachwalał po panelu dyskusyjnym Andrzej Gliński

Przypominjmy, że książka „ABC Ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów” to autorski projekt Artura Czepczyńskiego, dla którego, jak sam mówi, kwestia edukacji ekonomicznej i finansowej dzieci jest priorytetem. Książkę wraz z całym projektem edukacyjnym firma ABC Czepczyński przekazuje nieodpłatnie do przedszkoli i szkół nie tylko w Polsce. Książka wzbudza wielkie zainteresowanie w USA, Irlandii, Chinach, we Francji. Jest w przedszkolach i szkole w Brukseli. Ten cały projket edukacyjny jest odpowiedzą na brak materiałów do edukacji dzieci najmłodszych - w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto więc ten projekt polecać.  

[ZT]14[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone