Zamknij
REKLAMA

Sierakowianka zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie

13.19, 26.05.2022 . Aktualizacja: 13.46, 26.05.2022
Skomentuj Zwycięska drużyna Warty Poznań /foto.WZPN
REKLAMA

Po zwycięskim Finale Wojewódzkim w Szamotułach uczennica Szkoły Podstawowej w Sierakowie Joanna Sołtysik waraz z koleżankami z Warty Poznań jedzie na Stadion Narodowy w Warszawie.

23 maja 2022 roku w Szamotułach odbył się Finał Wojewódzki U-12 Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej ten zakończył się wielkim sukcesem piłkarek Warty Poznań. Bardzo duży wkład w to zwycięstwo wniosła także uczennica Szkoly Podstawowej w Sierakowie Joanna Sołtysik. Poznańska drużyna nie miała sobie równych wygrywając wszystkie mecze bez straty gola. 


Zwycięska drużyna z Joanna Sołtysik w składzie /foto: WZPN

Teraz czas na Warszawę i Finał Turnieju. Zawodniczki Warty zagrają w dnaich 12-13 czerwca na płycie Stadionu Narodowego w Warszawie pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Dodajmy, że to kolejny sukces Joanny Sołtysik. Asia będzie reprezentować województwo wielkopolskie nie tylko w Warszawie. Wcześniej pojedzie na Finał Mistrzostw Polski we Włocławku. Tam w dniach 30 maja - 2 czerwca, Warcianki zmierzą się z Olimpią Szczecin, Diamonds Academy (Warszawa ), Ślężą Wrocław, Resovia Rzeszów, Tęcza SISU Bydgoszcz, UKKS Katowice oraz FSA Kraków.

Gratulujemy Joannie oraz całej drużynie Wart Poznań

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%