Zamknij
REKLAMA

Włamali się do garażu i odjechali Fergusonem.

13:11, 20.05.2020 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
Odrestaurowany ciągnik z 1957 roku wrócił już do właściciela / foto: KPP Międzychód
REKLAMA

Niezbyt długo cieszyli się włamywacze z łupu zdobytego w Lewicach.  Odrestaurowany ciągnik m-ki Ferguson wrócił już do właściciela.

Dwóch sprawców włamania do garażu w Lewicach zatrzymali międzychodzcy policjanci i odzyskali skradziony ciągnik. W niedzielę 10 maja finkcjonariusze z Międzychodu zostali powiadomieni o włamaniu do garażu w Lewicach gm. Międzychód. Sprawcy ukradli z garażu odrestaurowany ciągnik rolniczy M-ki Ferguson z 1957 roku a przy okazji także narzędzia elektryczne.

Sprawą od razu zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego międzychodzkiej komendy. W kilku kolejnych dniach pracujący przy tej sprawie policjanci wyjaśnili zagadkę oraz odzyskali skradziony ciągnik. W niedzielę i poniedziałek  ( 17-18 maja ) policjanci z Międzychodu i Międzyrzecza mieli pełne ręce roboty. W wyniku tych czynności w lesie, w okolicach Międzyrzecza, został odnaleziony ciągnik oraz zatrzymano dwie osoby.

Pierwsza z nich to 29-letni mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego, wcześniej notowany za podobne przestępstwa, a druga to 21-letni mieszkaniec Międzychodu. Oboje zaplanowali i dokonali włamania w Lewicach. W poniedziałek, w międzychodzkiej komendzie śledczy przedstawili mężczyzną zarzuty  kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Przemysław Araszkiewicz z międzychodzkiej komendy

Policjanci odzyskali także część skradzionych narzędzi. Wyjaśniają, gdzie są pozostałe.

Ciągnik, którym włamywacze wyjechali z garażu, a potem, go schowali, miał być wisienką na torcie a okazał się gwoździem do przysłowiowej trumny - dodaje Przemysław Araszkiewicz

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA