Zamknij
REKLAMA

Próba samobójcza na moście w Międzychodzie

14:26, 09.10.2020 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Z mostu na Warcie w Międzychodzie zamierzał skoczyć młody mężczyzna/ foto: Dariusz Wawrzyniak
REKLAMA

Dzisiaj ok. godz. 13.00 ok. 40 - letni mężczyzna zamierzał popełnić samobójstwo poprzez skok do Warty z mostu w Międzychodzie. 

Dzisiaj ( 9 pażdzernika ) ok. godz. 13.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie został powiadomiony o mężczyźnie stojącym za barierką na moście w Międzychodzie. Na miejsce skierowano niezwłocznie patrol, który na moście zobaczył mężczyznę, stojącego z drugiej strony barierki. Wszystko wskazywało na to, że zamierza skoczyć do rzeki.

Ponieważ początkwo mężczyzna nie podejmował żadnej rozmowy z patrolem to wezwano negocjatorów policyjnych z Szamotuł i Czarnkowa. Na miejsce skierowano także strażaków z łodzią motorową - poinfomował oficer prasowy Przemysław Araszkiewicz

Cały czas próbowano nawiązać rozmowę z mężczyzną.

Ostatecznie przed przyjazdem negocjatorów mężczyzna zgodził się na przejście przez barierkę i wrócił na chodnik. Duża w tym zasługa pani Komendat Straży Miejskiej Małgorzaty Przybysz - Dobkiewicz - dodał Przemysław Araszkiewicz

Mężczyzna został oddany pod opiekę załogi pogotowia i przewieziony do szpitala. Jak udało na się nieoficjalnie dowiedzieć przyczyną postępowania mężczyzny były nieporozumienia rodzinne.  

Przypomnijmy, że w lipcu patrol policyjny także zapobiegł tragedii na tym samym moście. 

[ZT]1406[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA