Zamknij
REKLAMA

Areszt dla sprawcy zabójstwa w Dębowcu

14:11, 14.10.2020 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Sprawca zabójstwa został aresztowany na 3 miesiące /foto:pixabay.com
REKLAMA

Tragedia w Dębowcu. W trakcie sprzeczki doszło do zabójstwa. Sprawca został aresztowany na okres 3 miesięcy.

W sobotę ( 10 października ) o godz. 19.50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie został powiadomiony o śmierci mężczyzny w Dębowcu gm. Sieraków. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy, którzy ustalili, że w jednym z wynajmowanych mieszkań doszło do sprzeczki pomiędzy trzema mężczyznami. Byli to obcokrajowcy legalnie przebywający i pracujący w Polsce. 

W trakcie sprzeczki jeden z mężczyzn chwycił nóż i uderzył swojego znajomego trafiając go w tętnice. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu - informuje oficer prasowy Przemysław Araszkiewicz

Na miejscu przeprowdzono czynności procesowe z udziałem prokuratora. Zatrzymano 2 mężczyzn. Po przesłuchaniu jeden z nich został zwolniony. Natomiast sprawca na wniosek prokuratora został w dniu 13 pażdziernika aresztowany na okres trzech miesięcy. 

Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo, czyli czyn z art. 148 par. 1 KK. Grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA