Zamknij
REKLAMA

Młodzi bandyci spędzą w areszcie 3 miesiące

11:39, 09.01.2021 | Krzysztof Suszka
Skomentuj Bandyci spędzą najbliższe trzy miesiące w areszcie śledczym/foto: archiwum WM
REKLAMA

Sąd Rejonowy w Szamotułach zastosował wobec dwóch mieszkańców Międzychodu środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Są oni podejrzani o dokonanie rozboju na taksówkarzu w dniu 6 stycznia. Okazuje się, że nie jest to ich jedyne przestępstwo.

Dwaj mieszkańcy Międzychodu w wieku 17 i 18 lat w nocy 6 stycznia ok. godz.2.30 przyjechali do Międzychodu z Poznania taksówką. Nie mieli jednak pieniędzy, więc poprosili o podwiezienie do Kolna, gdzie mieli zapłacić za kurs. Do Kolna jednak nie dojechali. Po drodze zatrzymali taksówkę, kierowcę pobili i pozostawili przy drodze. Zabrali mu telefon komórkowy oraz samochód i odjechali. Uciekając po drodze jeszcze zatankowali pojazd na stacji benzynowej nie płacąc za paliwo. Samochód porzucili potem na terenie województwa lubuskiego.  

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali pierwszego sprawcę. Natomiast drugi zgłosił się następnego dnia. Obydwoje stanęli przed obliczem sędziego.

Sąd Rejonowy w Szamotułach za dokonanie rozboju na taksówkarzu w dniu 6 stycznia zastosował wobec dwóch mieszkańców Międzychodu środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Ponadto mężczyźni podejrzani są o dwukrotną kradzież z włamaniem - poinfomował rzecznik prasowy KPP w Międzychodzie Przemysław Araszkiewicz

Młodzi bandyci mają teraz czas na przemyślenia. Oby tylko zrozumieli swój czyn. Za dokonanie rozboju grozi im 12 lat pozbawienia wolności.

[ZT]1774[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA