Zamknij
REKLAMA

Lepkie ręce Stefana K. Dzisiaj ponownie zatrzymany

14:16, 22.01.2020 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj

Stefan K. to sprawca sylwestrowej kradzieży Renault Kango w Międzychodzie. Po tej kradzieży dzięki informacjom na portalach społecznościowych został zatrzymany. Niestety, ale wtedy wyszedł na wolność.

Mieszkaniec powiatu międzyrzeckiego Stefan K. po kradzieży Renault Kango w Międzychodzie został zatrzymany. Niestety, ale wtedy wyszedł na wolność. W toku prowadzonych przez międzychodzkich policjantów czynności ustalono, że ma on na koncie nie tylko to przestępstwo.

Zatrzymany wówczas Stefan K. ma na swoim koncie wiele kradzieży i włamań. Oprócz auta ukradł pod koniec roku motocykl, w listopadzie 2019 włamał się do zaparkowanych autobusów na Bielsku a niedawno zabrał z warsztatu samochodowego także na Bielsku auta, po czym porzucał je uszkodzone - informuje Przemysław Araszkiewicz z międzychodzkiej policji.

Dzisiejszego ranka ( 22 stycznia ) Stefan K. został ponownie zatrzymany przez "kryminalnych" z Międzychodu i są prowadzone czynności z jego udziałem. Jaki będzie tego efekt dowiemy się jutro i dużo będzie zależało od decyzji prokuratora. Dodajmy, że za samo włamanie podejrzany może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

[ZT]907[/ZT]

Przemysław Araszkiewicz dodaje, że nadal są prowadzone poszukiwania sprawców kradzieży paliwa w Gorzyniu oraz włamania do magazynu przy drodze Głażewo-Łowyń.

[ZT]947[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone