Zamknij

Psycholog

Nr oferty: StPr/21/0444Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Św. Jana Pawła II 6a, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - diagnoza psychologiczna - terapia psychologiczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 12.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: PSYCHOLOGIA
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna Międzychód
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Św. Jana Pawła II 6a, 64-400 Międzychód, powiat: międzychodzki, woj: wielkopolsk
      Osoba do kontaktu: Maria Kłosowska
      Numer telefonu: 95 748 26 21
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie PUP lub CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      - kierowanie pojazdem, - wywóz towaru, - prace magazynowe.
      StPr/21/0453
      data rozpoczęcia pracy od 18.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 900 PLN

      - diagnoza psychologiczna - terapia psychologiczna
      StPr/21/0444
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2021
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - sprzedaż towaru, - przyjmowanie towarów do magazynu, - wydawanie towarów z magazynu, - wszelkie prace związane z organizacją magazynów, towarów
      StPr/21/0437
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Zgodnie z stanowiskiem
      StPr/21/0420
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021