Zamknij

Drużynowo Wilki najlepsze w Polsce w kategorii niepełnosprawnych

17:24, 07.09.2020 K.S./Waldemar Podolski Aktualizacja: 18:37, 07.09.2020
Skomentuj Zawodnicy międzychodzkich Wilków przywożą z Mistrzostw Polski wiele medali/foto:UKS Wilki Zawodnicy międzychodzkich Wilków przywożą z Mistrzostw Polski wiele medali/foto:UKS Wilki

Wielki sukces Uczniowskiego Klubu Sportowego Wilki Międzychód na Mistrzostwach Polski w Koszalinie.

Weekend 5 - 6 września zawodnicy UKS Wilki spędzili w Koszalinie, gdzie uczestniczyli w XX Mistrzostwach Polski w Armwrestingu. I były to Mistrzostwa bardzo udane.

• Dawid Łapa zdobył 6 miejsce w kategorii Senior do 78 kg

Drużyna zdobyła pierwsze miejsce i puchar Mistrzostw Polski 2020 w Koszalinie w klasyfikacji drużynowej w kategorii niepełnosprawnych Dodatkowo spośród 21 klubów z całej Polski zajęli 7 miejsce.

Do MIędzychodu Wilki wróciły także z Listem gratulacyjnym od Federacji Armwrestling Polska za osiągnięcia dla zawodników UKS WILKI MIĘDZYCHÓD w Mistrzostwa Świata IFA w Rumi 2019 i zdobycie 8 medali.