Zamknij
REKLAMA

Znamy już termin AQUAMAN Swimrun Międzychód w Krainie 100 Jezior

22:11, 11.01.2021 | Krzysztof Suszka
Skomentuj
REKLAMA

Mimo pandemii ubiegłoroczny AQUAMAN Swimrun Międzychód w Krainie 100 Jezior był wielkim wydarzeniem sportowym nie tylko w powiecie międzychodzkim. Już wiadomo, że w 2021 roku ponownie na terenie powiatu pojawią się zawodnicy z całego kraju oraz zagranicy.

Przypomnijmy w skrócie, że swimrun polega na pokonaniu trasy przebiegając i przepływając określone odcinki. W 2020 roku na starcie AQUAMAN Swimrun Międzychód w Krainie 100 Jezior stanęło ponad 200 osób nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Były to pierwsze w Polsce zawody swimrunowe w formule solo. Pomysłodawcą tego bardzo widowiskowego wydarzenia było Stowarzyszenie Nowy Międzychód, które nawiązało współpracę z Fundacją "Kocham góry". Wydarzenie mogło się odbyć dzięki wsparciu finansowemu Powiatu Międzychodzkiego oraz gminy Międzychód i Kwilcz. 

Jest już znany termin tegorocznych zawodów. Zawodnicy wystartują 25 lipca !

Startujemy w formule indywidualnej na trzech dystansach, które zapewne będą różnić się od ubegłorocznych. Jednak możemy Wam obiecać, że „powalona rzeka” nie wypadnie z trasy - obiecuje Kacper Piech z "Fundacji Kocham góry"

Organizatorzy gwarantują emocje. Nie gorsze niż w 2020 roku.

Gratką dla uczestników najdłuższego dystansu będzie ranga Mistrzostw Polski AQUAMAN Swimrun, gdzie wyłonimy trójkę medalistów w kategorii OPEN oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn - dodaje Gabriela Rolka

[WIDEO]462[/WIDEO]

Zapisy ruszą w lutym. Jako patroni medialni będziemy was informować o szczegółach. Ale już teraz możecie zacząć się przygotowywać.

[ZT]1437[/ZT]

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%