Zamknij
REKLAMA

Już w sobotę VIII Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

20:57, 05.09.2019 | Na podsatwie materiału prasowego GZSN START
REKLAMA
Skomentuj
Jest w nich moc i siła/foto:GZSN START

Już w najbliższą sobotę 9 września w Sali Widowiskowo-Sportowej na ul. Dworcowej w Międzychodzie odbędzie się VIII Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc "Rogala START".

W dniu 07.09.2019r. na hali sportowej Międzychodzkiego Ośrodka Sportu Turystyki i Rekreacji w Międzychodzie, odbędzie się VIII Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc "Rogala START". Turniej organizowany jest przez Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START" wraz z mieszkańcem Międzychodu a zarazem bardzo utytułowanym zawodnikiem sekcji podnoszenia ciężarów GZSN „START", który przeszedł już na emeryturę sportową, ale pozostaje nadal czynnym działaczem GZSN"START" - Ryszardem Rogala.
Impreza ta pozwala nie tylko zmierzyć się zaproszonym przez nas zawodnikom niepełnosprawnym z całego kraju, ale przewiduje także udział osób pełnosprawnych, które chciałyby spróbować swoich sił w dodatkowej konkurencji. Podczas tej imprezy ważna jest, poza rywalizacją sportową, dobra zabawa, integracja osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi oraz promocja sportu niepełnosprawnych, a także Miasta Międzychód. Imprezę uświetnią medaliści Igrzysk Paraolimpijskich Rio de Janeiro 2016, a także zaproszeni oficjalni goście.
Poprzez organizację tej imprezy chcemy zawodnikom sekcji GZSN „START" umożliwić integrację z niepełnosprawnymi zawodnikami zamieszkującymi na terenie Polski. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i poczynionym obserwacjom zawodnicy będą mogli uzyskać nowe umiejętności i podnieść swój poziom sportowy.
Grupą, do której adresowane jest zadanie są zawodnicy niepełnosprawni trenujący podnoszenie ciężarów z całego kraju.

(Na podsatwie materiału prasowego GZSN START)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone