Zamknij
REKLAMA

Młodzi żeglarze z Międzychodu pływali na Mistrzostwach Polski

19:47, 09.09.2019 | Krzysztof Suszka
REKLAMA
Skomentuj
Międzychodzianie były najmłodszą załogą wśród uczestników Mistrzostw/foto:Bernadeta Mrówka

Młodzi żeglarze z Międzychodzkiego Towarzystwa Turystyki i Sportów Wodnych cały czas rozwijają swoje umiejętności oraz zdobywają doświadczenie. Tym razem w czwartek 5 września pojechali do Dąbrowy Górnicznej na trzydniowe Mistrzostwa Polski w Klasie Omega.

Wodniacy z Międzychodu już w czwrtek 5 września pojechali na Mistrzostwa jako załoga MTTISW POL224 w składzie Grzegorz Mrówka, Bartek Gil i Bartek Haryjan. Okazało się, że była to najmłodsza załoga z najmłodszym sternikiem wśród startujących w tych zawodach. Mimo to przez trzy dni walczyli z wiatrem ( a właściwie z brakiem wiatru) oraz starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami. Wielkie gratulacje za zapał i wolę walki! Ściganie się z najlepszymi to wielkie wyzwanie i możliwość nabycia doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości.

W sieprniu Grzegorz Mrówka, Ola Klimek i Bartek Haryjan zdobyli I miejsce w klasie Omega Standard - Junior /foto:B.Mrówka

Przypomijmy, że w sierpniu Omegowcy startowali w Mistrzostwach Okręgu Zachodniopomorskiego w klasie Omega Standard na Jeziorze Myśliborskim. Załoga MTTISW POL224  w składzie Grzegorz Mrówka, Ola Klimek i Bartek Haryjan zdobyła I miejsce w klasie Omega Standard - Junior oraz VII miejsce w klasie Omega Standard- Senior. 

(Krzysztof Suszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© wiescimiedzychodzkie.pl | Prawa zastrzeżone